Podkowa Park 3

 

Idealne położenie

Starannie dobieramy lokalizacje naszych inwestycji. Tak jest też w przypadku osiedla „Podkowa Park” w Kałuszynie (woj. mazowieckie). Ciche, spokojne osiedle położone jest zaledwie 3 min drogi od autostrady A2, zapewniającej błyskawiczny dojazd do stolicy.

Prezentowany budynek jest 3-cim etapem inwestycji pod nazwą „Podkowa Park”.

Topaz Inwest jest na tę chwilę jedynym podmiotem posiadającym zezwolenia na budowę budynków mieszkalnych na terenie miasta Kałuszyn.

Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce postojowe. Istnieje również możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Inwestycja powstaje w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie deweloperskie Topaz Inwest, realizującego budowę bloków mieszkalnych i segmentów we wschodniej części Polski. Dzięki tym profesjonalnym działaniom, które składają się i składały na całokształt zrealizowanych dotychczas budynków mieszkalnych, już kilkaset rodzin znalazło swoje nowe, lepsze miejsce do życia. Dołącz do nich i zamieszkaj wygodnych mieszkaniach Podkowa Park w Kałuszynie przy ul. Warszawskiej.

 

Zapytaj o nową inwestycję

2-piętrowy budynek Podkowa Park 3 z parkingiem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz przypisanymi miejscami parkingowymi powstanie w miejscu obecnej myjni samoobsługowej, naprzeciwko budynku powstałego w ramach projektu Podkowa Park 2. Ciche, klimatyczne, zamknięte osiedle, bliskość sklepów, szkoły, przedszkola oraz licznych lokali usługowych sprawia, że inwestycja ta stanowi prawdopodobnie najlepsze miejsce do zamieszkania w całej okolicy.

Nowy budynek należący do kompleksu Podkowa Park będzie składał się z 21 mieszkań o powierzchni od 28 do 53 m2. Starannie zaplanowane, komfortowe i przestronne wnętrza, zaprojektowane w oparciu o doświadczenia wyciągnięte z licznych poprzednich inwestycji Topaz Inwest, będą stanowić doskonałe miejsce do zamieszkania dla nowych właścicieli.

W pierwszym kwartale 2023 roku zaplanowane zostało rozpoczęcie wstępnych rezerwacji mieszkań.
Realizacja inwestycji zostanie rozpocznie się w momencie uzyskania zainteresowania na poziomie co najmniej 50% spośród dostępnych lokali.

Galeria

Cisza i spokój, zaledwie 3 minuty drogi od trasy A2.

Zalety inwestycji

Winda

Ogródek

miejsca postojowe

dogodny metraż

Zobacz rzuty pięter

Poziom -1
Parter
I piętro
II piętro

 

Zapraszamy do kontaktu

 

 

Już teraz zapytaj naszych doradców o inwestycję Podkowa Park 3
oraz zarezerwuj swoje przyszłe mieszkanie!

505 526 219
aadamczuk@topaz24.pl
Adam Adamczuk
(Nowa Cukrownia/Podkowa Park 3)