O nas

Kim jesteśmy?

Kiedy w 1993 roku Zbigniew Paczóski, obecny właściciel sieci sklepów TOPAZ, otwierał pierwszą placówkę handlową w Sokołowie Podlaskim zdaje się nie sądził, że przez kolejne lata uda się zbudować silną, rozpoznawalną markę, która zyska zaufanie Klientów i będzie skutecznie rywalizować na rynku z podmiotami z kapitałem zagranicznym.

Dziś, po blisko 30 latach istnienia, sieć sklepów TOPAZ to ponad 130 supermarketów (sklpy własne i sklepy działające na podstawie umowy franchisingowej) w czterech województwach wschodniej i centralnej Polski. Choć najważniejszym trzonem działalności firmy są sklepy spożywcze, TOPAZ posiada także własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne ?Top Drive?, browar restauracyjny ?Brofaktura?, centra ogrodowe, parki handlowe, inwestycje deweloperskie, własny zakład rozbioru drobiu i ciastkarnię ?Natalia i Szymon?, zatrudniając przy tym już ponad 2 500 osób.

Prężna działalność deweloperska

Przez ostatnie lata szczególnie istotnym aspektem działalności firmy była działalność deweloperska i budowlana. Dotychczas zrealizowane inwestycje (kliknij), w tym setki oddanych mieszkań, to najlepsza wizytówka TOPAZ INWEST. Nowoczesne osiedla ?Centrum Park?, ?Osiedle Nowe? oraz domy szeregowe w Sokołowie Podlaskim, a także ?Podkowa Park? w Kałuszynie to nie tylko wysokiej jakości lokale, ale również zaaranżowane tereny zielone, place zabaw i wszelka inna infrastruktura towarzysząca mająca duży wpływ na komfort mieszkania i życia.

Zadowolenie mieszkańców jest dla nas najważniejsze

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu od podstaw dużych obiektów handlowo-usługowych oraz pełna stabilność finansowa firmy pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych przedsięwzięć. Kierując ofertę bezpośrednio do Klientów zawsze dbamy o spełnienie wszelkich wysokich norm i procedur, perfekcyjne wykonanie prac przez wyspecjalizowaną ekipę budowlaną oraz dostosowywanie oddawanych lokali do indywidualnych potrzeb Klienta.

TOPAZ INWEST często zmienia oblicze miejsc, w których realizuje swoje inwestycje. Zawsze jednak ich determinantem jest jakość i estetyka powstających obiektów. Wygodne i bezpieczne mieszkanie to niemal najważniejszy element naszej codzienności. Warto powierzać ją tym, których znamy, a firmie TOPAZ zaufały już setki tysięcy Klientów.

Nowoczesna infrastruktura

Dopasowane projekty

Optymalne powierzchnie

Zobacz nasze zrealizowane inwestycje

.

Kałuszyn | Warszawska

Podkowa Park

.

Sokołów Podlaski | Kolejowa

Domy szeregowa

.

Sokołów Podlaski | Szkolna

Osiedle Nowe

.

Sokołów Podlaski | Bartoszowa

Topolowy Zakątek

.

Sokołów Podlaski | Curie-Skłodowskiej

Centrum Park

Napisz do nas

    Wybierz temat wiadomości: