Apartamenty Plażowa

 

 

 

 

Blisko natury

Starannie dobieramy lokalizacje naszych inwestycji ? staramy się, aby zawsze tworzyły wartościową tkankę miejską i dobrze wpisywały się w kontekst, historię i wartości miejsc, w których powstają. Osiedle Apartamenty Plażowa, z racji położenia nieruchomości, jest dziś chyba najbardziej prestiżową lokalizacją mieszkalną w regionie. To nowoczesny, 6. kondygnacyjny budynek (4 piętra), z dwoma kondygnacjami podziemnego parkingu, znajdujący się na terenie osiedla zamkniętego ze wspólnym patio i przestrzenią rekreacyjną dla najmłodszych. Niespełna 100 powstających tu mieszkań, w zdecydowanej części (ponad 90%), będzie posiadała widok na Zalew Siedlecki.

Osiedle Apartamenty Plażowa, zlokalizowane w otoczeniu natury, a przy tym dogodnie położone i połączone z centrum miasta, przewiduje budowę 6. kondygnacyjnego bloku mieszkalnego. Zaplanowaliśmy tu realizację 91 marzeń na bezpieczne, komfortowe i pełne niesamowitych, pięknych widoków na naturę mieszkań przyszłych ich nabywców. Te oferujemy od 26m2 do 84m2. Większość mieszkań oferuje własny balkon, a w przypadku najbardziej prestiżowych apartamentów duży, zewnętrzny taras z wyjątkowym widokiem na wschód i zachód słońca roztaczający się nad pobliskim Zalewem i okalającymi go łąkami. Żyj i oddychaj pełną piersią ? w mieszkaniach w ramach Osiedla Apartamenty Plażowa wreszcie będzie to możliwe!

Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Istnieje możliwość wyboru i zakupu komórki lokatorskiej na poziomie -1 powstającego budynku (w metrażu od 4m2 do 15m2). Na poziomie 0 przewidziano powstanie lokali usługowych.

Inwestycja powstaje w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie deweloperskie Topaz Inwest, realizującego budowę bloków mieszkalnych i segmentów we wschodniej części Polsce. Dzięki tym profesjonalnym działaniom, które składają się i składały na całokształt zrealizowanych dotychczas budynków mieszkalnych, już kilkaset rodzin znalazło swoje nowe, lepsze miejsce do życia. Dołącz do nich i zamieszkaj w nowej, prestiżowej lokalizacji w Siedlcach przy ul. Warszawskiej 133.

Tworzymy nowoczesne i przyjazne budynki mieszkalne. Inwestycje, które proponujemy to realizacja przestrzeni, które dadzą Ci wytchnienie i spokój. Możliwość obcowania na co dzień z naturą, magia wschodów i zachodów słońca nad wodą widoczna z okien Twojego mieszkania czy łatwość dowolnych działań rekreacyjnych (spacery, przejażdżki rowerowe, pikniki, plażowanie) dają gwarant nowego, lepszego jutra dla Ciebie i Twojej rodziny. Tak będzie właśnie w powstającym Osiedlu Apartamenty Plażowa w Siedlcach.

 

 

 

 

 

Galeria

Najwyższej klasy apartamenty blisko natury, tuż obok tętniącego życiem miasta?
Teraz to możliwe!

Zalety inwestycji

Winda

Ogródek z widokiem
na zalew

Nowoczesna
architektura

Garaż
podziemny

Duża powierzchnia
zapewniająca komfort

Wygodny rozkład
pomieszczeń

Sprawdź dostępne mieszkania

Lista mieszkań