Get Adobe Flash player

Topaz Inwest

line

 

 kontakt

Chcąc dalej prężnie rozwijać sieć naszych sklepów, cały czas poszukujemy atrakcyjnych nieruchomości pod nowe punkty handlowe. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym ze 100% polskim kapitałem. Sklepy TOPAZ wyróżnia nie tylko świetny asortyment w niskich cenach, ale również ich doskonała lokalizacja.

 Jeśli dysponujesz lokalem usługowym o powierzchni powyżej 300m kw. lub działką położoną w aglomeracji miejskiej (osiedle / centrum miasta) lub w środowisku wiejskim to zapraszamy do współpracy.

Wypełnij zawarty tu formularz zgłoszeniowy, a odezwiemy się właśnie do Ciebie. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z naszym pracownikiem, który udzieli Ci więcej informacji.

Lubartów – Galeria TOPAZ – ul. Lubelska 95b

  • Oferujemy przestrzeń handlową na wynajem. Wyspa handlowa w Galerii TOPAZ w Lubartowie to idealne miejsce na Twoją działalność. Więcej szczegółów przekażemy Ci telefonicznie.

Sokołów Podlaski, ul. Węgrowska 3

  • Powierzchnia 6m2 przeznaczona na wyspę handlową w nowo powstałym Parku Handlowym Topaz w Sokołowie Podlaskim przy ulicy Węgrowskiej 3. Powierzchnia ta znajduje się w najbardziej atrakcyjnym miejscu w całym kompleksie, tj. pomiędzy supermarketem TOPAZ, restauracją orientalną PRZYSTANEK BANGKOK a apteką PRIMA. Codziennie w miejscu tym pojawia się setki Klientów. Więcej informacji udziela Marcin Lawędziak, tel. 513 029 440.

 

Kałuszyn – Plac Kilińskiego 8

  • Oferujemy lokal na wynajem o powierzchni 70m2 (możliwość podziału i wynajmu 35m2) zlokalizowany w Kałuszynie przy Placu Kilińskiego 8. To miejsce idealne na Twoją działalność. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: +48 519 761 218.

Kontakt w sprawie wynajmu lub sprzedaży powierzchni dla Topaz:
Marcin Wrzosek
mwrzosek@topaz24.pl
tel. 519 761 218

doradztwo

doradztwo

doradztwo

doradztwo